Podłogi szklane

Podłogi trwałe, przyciągające wzrok, dające możliwość łatwego kształtowania wyglądu. To muszą być podłogi szklane. Do tej pory rzadko spotykane, z roku na rok zyskują większe grono wielbicieli. Trudno się temu dziwić, skoro oferują tak dużą liczbę zalet. Przede wszystkim podłogi szklane są łatwe do utrzymania w czystości. Jednolicie gładka powierzchnia bez najmniejszych szczelin i por sprawia, że brud do niej nie przywiera. Możliwość zastosowania dowolnego rodzaju podświetlenia, również ze zmianą kolorów, pozwala szybko i łatwo zmieniać wygląd podłogi, zależnie od potrzeb. Z uwagi na wszystkie swoje atuty, podłogi szklane doskonale nadają się do wykonania parkietów tanecznych, podestów promujących produkty, jak również jako ciekawy element wykończenie wnętrz mieszkalnych.

 

Niekwestionowaną przez nikogo zaletą podłóg szklanych, jest możliwość ich dowolnego kształtowania. To, jaki będą mieć kształt i wielkość, zależy tylko od Państwa. Mogą być kwadratowe, prostokątne, trójkątne, ale również okrągłe, krzywe i niesymetryczne. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najtrudniejszy projekt na podłogi szklane, zapewniając kompleksowe usługi projektowania, wykonawstwa, transportu i montażu. Realizujemy zarówno zamówienia osób prywatnych, jak również firm i instytucji. Podłogi szklane na zamówienie, na pewno będą Państwa oryginalną wizytówką, przyciągając wzrok każdej osoby, która na niej stanie. Różne kolory szkła, pełna wytrzymałość na uszkodzenia, a do tego bardzo dobre walory użytkowe. Każda z tych rzeczy sprawia, że podłogi szklane są odpowiednim wyborem, którego Państwo nie pożałują.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu podłóg, schodów, oraz stopni szklanych. Jak wynika z naszego doświadczenia tego typu rozwiązania konstrukcyjne staje się coraz bardziej popularne w Szczecinie oraz w całej Polsce. Dzieję się tak dzięki właściwościom podłóg szklanych. Szkło jest materiałem, który idealnie przepuszcza światło, dzięki temu pomieszczenia w których zamontowane są podłogi szklane, są bardzo doświetlone, przez co sprawiają wrażenie większych i bardziej przestronnych. Dodatkowym efektem użycia szkła przy montażu podłóg czy schodów  jest specyficzne wrażenie lekkości całej konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu należytego bezpieczeństwa oraz trwałości.

 

Podłogi szklane wykonane są ze szkła hartowanego, które łączone są za pomocą specjalnej folii PVB, która sprawia, że tafle szkła nie mają prawa się rozdzielić, przez co stanowią bardzo wytrzymałą bryłę. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo montujemy trzy tafle szkła hartowanego, które zapewniają wytrzmałość konstrukcji nawet w przypadku zbicia wierzchniej warstwy.

 

Gwarantujemy zaopiekowanie się całością przedsięwzięcia poczynając od pomiarów aż do oddania gotowego produktu. Zapraszamy do kontaktu