Zabudowy całoszklane

Zabudowy całoszklane to nowoczesny, a zarazem praktyczny sposób zagospodarowania przestrzeni wewnątrz budynków, jak również na zewnątrz. Zabudowy takie mogą stanowić ciekawy element dekoracji wnętrz, komponując się z fontannami, ogrodami zimowymi czy po prostu rozdzielając jedno duże pomieszczenie na kilka mniejszych – np. loże lub lobby. Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, zabudowy całoszklane wykonujemy z najlepszych gatunków szkła hartowanego. Jest ono odporne na uszkodzenia, dzięki czemu można go stosować w miejscach intensywnie użytkowanych przez ludzi. Trwałe łączenie szklanych tafli, wyróżnia się dużą estetyką, bez szpecącego metalowego szkieletu.

 

Jednym z chętniej wybieranych zastosowań dla zabudów całoszklanych, są zewnętrzne przeszklenia na tarasach i salach restauracyjnych. Możliwość odsłonięcia zabudowy w okresie letnim i zamknięcia w zimniejsze dni, z pewnością zostanie doceniona przez Państwa gości i podniesie atrakcyjność lokalu. To oczywiście nie wszystkie możliwości, jakie dają zabudowy. Toalety, łazienki, biura, korytarze, a także muzea, centra handlowe, galerie sztuki. W każdym z tych miejsc znaleźć można wiele praktycznych zastosowań, w których zabudowy szklane znakomicie się sprawdzą. Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji o ich zamówieniu, nasz zespół specjalistów przygotuje indywidualny projekt, opierając się na Państwa wytycznych. Przed przystąpieniem do realizacji, dokonujemy niezbędnych pomiarów. Efektem naszej pracy są gotowe elementy, których łączeniem i instalacją zajmie się firmowy zespół monterów, dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w tej sztuce.

 

Firma Power Glass oferuje wykonanie i montaż zabudów całoszklanych w systemach ramowych i bezramowych. Szkło mocujemy za pomocą klamr, mocowań punktowych lub listwą. Sposób montażu wykonywanego przez nas daje bardzo duże możliwości zarówno w kwestii projektowania jak i montowania całej zabudowy szklanej, którą indywidualnie dopasowujemy do gustu każdego klienta.
Z doświadczenia wiemy, że wiele osób martwi się o bezpieczeństwo takiej konstrukcji. Zawsze powtarzamy, że nie powinniście Państwo mieć najmniejszych obaw co do wytrzymałości takiej zabudowy. Szkło wykorzystane przy montażu zabudowy całoszklanej jest zawsze szkłem hartowanym wytrzymującym obciążenie do 3kn/m2. Bezpieczeństwo całej konstrukcji podnosi także dodatkowe laminowanie szkła. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, całość zbitej konstrukcji zostaje na miejscu i zostaje nieuruchomiana aż do wymiany.

 

 

 

 

Zabudowy całoszklane idealnie prezentują się w dużej ilości pomieszczeń, najczęściej są jednak montowane w miejscach takich jak hotele, biura lub galerie handlowe. Zabudowy doceniane są przez wiele klientów ze względu na kilka bardzo dużych zalet:

  • Dostęp do światła – Zabudowy idealnie przepuszcają światło, przez co optycznie zwiększają wielkość pomieszczenia.
  • Efekt akwarium – dzwięki przedostają się na zewnątrz i do wewnątrz jednak są zniekształcone przez co nie do zidentyfikowania.
  • Wytrzymałość konstrukcji – Zabudowa całoszklana wytrzymuje ogromne naciski przez co jest bardzo bezpieczna
  • Wspaniały wygląd – konstrukcje pasują do każdego rodzaju wnętrza. Z naszego doświadczenia wynika, że uświetniają one każde pomieszczenie.

Jesteśmy przekonani, że spodobała się Państwu nasza oferta, zapraszamy do kontaktu!