Daszki szklane

Szklane daszki, umieszczane nad drzwiami wejściowymi, balkonowymi, tarasami i balkonami. Poza ochroną przed deszczem, pełnią również ważne funkcje dekoracyjne, zdobiąc wygląd elewacji i stając się istotnym elementem architektury. Aby ich użytkowanie było wygodne, bezpieczne i niezawodne, powinny być wykonane z materiałów trwałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Najlepszym do tego celu materiałem, będzie szkło hartowane. Bez trudu radzi sobie z przenoszeniem dużych obciążeń zalegającego śniegu, nie odbarwia się pod wpływem promieniowania słonecznego, a jego idealnie gładka powierzchnia, nie dopuszcza do zakwitu mchu i powstawania osadów.

 

Projektowane przez nas daszki szklane, to synonim jakości i estetyki w każdym calu. Dbamy o całokształt naszych konstrukcji, skupiając się nie tylko na ich wyglądzie, ale i najlepszym sposobie montażu. Konstrukcja nośna daszków jest wykonywana przy użyciu materiałów wpisujących się w wygląd obiektu, a jednocześnie odpornych i nie wymagających konserwacji. Stalowe lub aluminiowe mocowania, idealnie współgrają ze szkłem dostępnym w różnych kolorach i wariantach.

 

Zamawiając w naszej firmie daszki szklane, mogą Państwo indywidualnie określić ich wielkość i wymiar, dostosowując do potrzeb swojego budynku. Nasi projektanci i monterzy zadbają o to, aby efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami, a użytkowanie daszków wiązało się z pełną satysfakcją i brakiem jakichkolwiek trudności w ich utrzymaniu.

 

Oferta firmy PowerGlass obejmuje wykonanie oraz montaż daszków szklanych, dzięki którym wejście do każdego rodzaju pomieszczeń i obiektów stanie się atrakcyjne oraz funkcjonalne. Daszki szklane to połączenie wyjątkowego wyglądu wraz z bezpieczeństwem oraz ochroną przed czynnikami pogodowymi. Dodatkową zatetą daszków jest także przepuszczalność promieni słonecznych , dzięki czemu cała konstrukcja sprawia wrażenie lekkej. Daszki szklane pasują zarówno do nowoczesnych jak i tych tych starszych wejść do wszelakich pomieszczeń.

Montaż daszków szklanych, odbywa się przy wykorzystaniu szkła hartowanego, składającego  się z dwóch niezależnych części, które połączone są ze sobą folią PVB. Owa technologia gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość konstrukcji, która liczona jest w dziesiątkach lat. Szkło hartowane jest materiałem, które w momencie rozbicia kruszy się na tysiące małych kawałeczków, dzięki czemu nikomu w pobliżu nie może stać się żadna krzywda.

 

 

Jeśli chodzi o barwę szkła najczęściej spotykamy się z wyborem szkła przezroczystego, jednak jesteśmy wstanie wyprodukować dla Państwa produkt w dowolnym kolorze. Daszki szklane montowane są na specjalnych odciągach wykonanych ze stali nierdzewnej, jednak nie jest to zasadą i możemy wykonać dla Państwa także specjalną konstrukcję na której zamontujemy szkło.

Gwarantujemy, ze korzystamy z wysokiej jakości materiałów szklanych oraz metalowych. Jesteśmy przekonani, że zainteresowała Państwa nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu