Lustra na wymiar

Lustra od wieków stanowią popularny, a zarazem elegancki sposób dekoracji wnętrz. Poza pełnieniem podstawowych funkcji użytkowych, odgrywają ważną rolę w kształtowaniu przestrzeni, powiększając ją optycznie, doświetlając i tworząc efekt głębi. Aby uzyskać ciekawe wnętrza, wyróżniające się oryginalnością, naprawdę nie trzeba wiele w nie inwestować. Wystarczą do tego nasze lustra na wymiar, umieszczone w strategicznych miejscach, dopasowane do wnęk i wolnych przestrzeni na ścianach oraz sufitach. Idealne zwierciadła, wykonane z doskonałych gatunków szkła, z trwałymi i idealnie jednolitymi warstwami odbijającymi.

 

Lustra na wymiar sprawdzą się w każdym z miejsc, w którym wolne przestrzenie na ścianach powinny być zagospodarowane w ciekawy oraz praktyczny sposób. Lustra naszej produkcji dają taką możliwość. Nasze wiedza i możliwości techniczne, pozwalają tworzyć lustra na dowolny wymiar i dowolnym kształcie. Lustra prostoliniowe i krzywoliniowe, symetryczne i asymetryczne, małe i duże. Poza ich projektowaniem i wykonawstwem, oferujemy również profesjonalną usługę montażu luster w Państwa wnętrzach. Stosowane przez nas metody mocowania, zapewniają całkowite bezpieczeństwo i solidność wiązania, bez konieczności wiercenia otworów w lustrach.

 

Zachęcamy wszystkich Państwa do rozważenia wszystkich możliwości, jakie dają lustra w Państwa wnętrzach. To nie tylko praktyczna i elegancka dekoracja, ale również dowód dobrego gustu, wysublimowanego smaku i umiejętności korzystania z tradycyjnych materiałów, zaliczanych do klasyki gatunku.

Jednym z naszych priorytetowych punktów w ofercie jest wykonaniemontaż luster. Zajmujemy się montażem każdego rodzaju luster – małych,dużych oraz o wszelakich kształtach. Nasze lustra odporne są na ciężkie warunki które panują np. w wilgotnych pomieszczeniach. Srebro które odbija obraz pokrywa warstwa która należycie je chroni przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne lustra jak i te kolorowe. Mogą Państwo wybierać pomiędzy kolorem niebieskim, zielonym lub grafitowym. Dodatkową zaletą jest także dostosowanie grubości krawędzi do każdego lustra na zamówienie. Do wyboru posiadamy krawędzie frezowane na 10,15 i 20 Milimetrów. Obrzeża mogą być polerowane (gładkie) lub szlifowane (matowe). Jest to ważne ze względu na ostrość szkła. Jednak przy wybraniu jednego z tych wariantów nie muszą się Państwo o to obawiać.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zlecenia, zarówno te łatwe jak i z pozoru niemożliwe do wykonania.

Zapraszamy do kontaktu