Balustrady Szklane

Odpowiadają za bezpieczeństwo, ale jednocześnie dekorują. Balustrady szklane. Występują zarówno na krawędziach balkonów, tarasów, schodów i spoczników. Wykonywane w różnej formie – jako balustrady pełne, ażurowe, o wysokości określonej przez Klienta. Wykonujemy balustrady szklane na Państwa zamówienie, stosując do tego celu wyłącznie najlepsze na rynku materiały. Podstawowym z nich jest szkło hartowane, odporne na uszkodzenia mechaniczne i dostępne w wielu wariantach kolorów. Wykonywane przez nas balustrady szklane wyposażane są w solidną konstrukcję nośną, z elementów ze stali nierdzewnej, w jednym z kilku wykończeń. Stal w połączeniu ze szkłem hartowanym, zapewnia niezwykle ciekawy efekt, idealnie wkomponowując się w architekturą nowoczesnych obiektów i wnętrz.

 

Balustrady szklane naszej produkcji, mogą być bezpiecznie stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ich obecność jest prawnie wymagana na klatkach schodowych, podestach, kładkach, a także tarasach i balkonach. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko upadku, powinna znajdować się balustrada. Użycie do jej produkcji szkła, pozwala uzyskać bardzo ciekawe efekty, dając nieograniczone możliwości kształtowania wyglądu i modyfikacji.

 

Balustrady ze szkła wykonujemy w indywidualnych wymiarach, na podstawie zaakceptowanego przez Państwa projektu. Do ich budowy możemy wykorzystać kilka rodzajów szkła – od przeźroczystego, poprzez szkło mrożone, aż po szkło kolorowe, dostępne w szerokiej palecie barw. Całość otrzymuje profesjonalny montaż, będący jednym z warunków skuteczności i trwałości naszych balustrad szklanych.

 

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługę montażu balustrad szklanych, które montujemy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Balustrady stanowią bardzo ważny element wyposażenia wnętrz w nowoczesnych wnętrzach, które stają się coraz bardziej popularne.

Nasza firma oferuje montaż balustrad szklanych w systemie bez ramowym jak i w połączeniu z takimi materiałami jak, stal nierdzewna, stal czarna czy drewno. Gwarantujemy wykonanie balustrad począwszy od pomiarów i projektu aż do wykonania gotowej balustrady we wskazanym przez klienta miejscu. Firma PowerGlass współpracuje także z projektantami, którzy wspierają nas swoim doświadczeniem oraz nadają naszym projektom szczególnego wyglądu.

 

 

Balustrady szklane coraz częściej podkreślają estetykę pomieszczeń takich jak centra handlowe, galerie czy mieszkania prywatne. Balustrady zyskują coraz większą popularność ze względu na ich funkcjonalność oraz nienaganny wygląd. Szkło jest wdzięcznym materiałem, który dzięki swojej przepuszczalność światła rozświetla każde pomieszczenie i dodaje swego rodzaju lekkości całej konstrukcji. Jednak balustrady szklane służą w głównej mierze do ochrony przed upadkiem z wysokości. Dbając o najważniejszą funkcję balustrad informujemy że nasze produkty posiadają liczne certyfikaty jakości oraz gwarantujemy że wytrzymują nacisk do 3,0kn/m2. W naszych balustradach montujemy tylko i wyłącznie szkło laminowane, które składa się z dwóch wytrzymałych szyb, a dodatkowo między nimi umieszczona jest folia PVB, dzięki której mamy pewność, że gdy nawet jedna szyba się zbije, druga utrzyma całą konstrukcję gwarantując bezpieczeństwo.

 

Jesteśmy przekonani, że zainteresowała Państwa nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu!