Lacobel

Atrakcyjne wzornictwo, wszechstronność zastosowań, a do tego możliwość personalizacji własnymi projektami nadruków. Takie możliwości daje tylko szkło Lacobel. To wyjątkowy rodzaj materiału wykończeniowego, coraz częściej wykorzystywanego w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych. Szkło Lacobel z uwagi na swoje wysokie parametry wytrzymałościowe, atrakcyjny wygląd i łatwość utrzymania w czystości, najczęściej stosowany jest w kuchniach, jako materiał wykończeniowy ścian, na wysokości od blatu roboczego do dolnej krawędzi szafek wiszących.

 

 

Niewątpliwym atutem szkła Lacobel jest bardzo duży wybór kolorów, w jakich można go wykonać. Co więcej, szkło Lacobel może być wykonane z dowolnym, trwałym nadrukiem na powierzchni. Wydruk zdjęcia, abstrakcyjnej grafiki lub ciekawe tło – od teraz może zdobić Państwa pomieszczenia, czyniąc je jeszcze piękniejszymi i atrakcyjniejszymi. Szkło Lacobel zachowuje wszystkie walory estetyczne i wizualne, nawet po wielu latach użytkowania w trudnych warunkach. Pryskający rozgrzany tłuszcz, osady z wody i mydła i wiele innych codziennych zabrudzeń. Wszystkie one mogą być szybko, skutecznie i bezpiecznie usuwane, przy pomocy tradycyjnych środków do czyszczenia powierzchni szklanych. Jednocześnie nie ma to wpływ na wygląd grafiki, która nie odbarwia się, nie rozmazuje i nie traci swojego pierwotnego wyglądu.

 

Bezpieczny i sprawny montaż szkła Lacobel, pozwala na stosowanie nawet dużych tafli szkła, bez konieczności ich łączenia i powstawania szczelin. Jeszcze bardziej podnosi to walory estetyczne i higieniczne tego materiału.

W ofercie firmy Power Glass znajdziecie Państwo również szkło lacobel czyli szkło pokryte specjalnym lakierem, który wyjątkowo dobrze odporny jest na działanie warunków zewnętrznych. Lacobel jest elementem wystroju, który coraz częściej znajduje zastosowanie w nowoczesnych kuchniach i łazienkach. Podstawową zaletą Lacobelu jest to że może występować w różnego rodzaju barwach i odcieniach. Od klienta zależy, jaki kolor pasuje najlepiej do pomieszczenia.

 

Dodatkowo na szkle Lacobel można drukować wszelkiego rodzaju grafiki. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń co do tego co ma znaleźć się na tafli szkła. Jesteśmy pewni, że grafika na szkle może w znaczący sposób podnieść atrakcyjny wygląd każdego pomieszczenia, dlatego z dbałością montujemy Lacobel w każdym miejscu które sobie Państwo zażyczą.

Zlecając nam montaż lacobelu możecie być Państwo pewni, że zajmiemy się wszystkim, poczynając od wstępnych pomiarów aż do montażu. Gwarantujemy, że specjalnie przeszkoleni monterzy wykonają montaż szkła lacobel w sposób dokładny oraz w jak najkrótszym czasie.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do naszego biura gdzie będą Państwo mogli zupełnie za darmo wypożyczyć wzornik Lacobel, tak aby idealnie dopasować go do pomieszczenia.