Drzwi szklane

Pełne elegancji, ale zarazem praktyczne i niezawodne. Drzwi szklane. Coraz częściej wybierane w miejsce drzwi drewnianych. Oferują równie wysoki komfort użytkowania co one, a jednocześnie wymagają mniej opieki. Szkło, które wykorzystujemy do produkcji drzwi, jest specjalnie opracowanym gatunkiem szkła hartowanego. Zapewnia mu to najwyższą wytrzymałość mechaniczną. Drzwi szklane, z uwagi na ich praktyczność i wysokie walory estetyczne, znakomicie nadają się do pomieszczeń reprezentacyjnych i użytkowych. Gabinety, biura, ale również sale obsługi klienta, sklepy i restauracje. W każdym z tych miejsc szybko można docenić obecność drzwi szklanych, zapewniających jeszcze lepsze doświetlenie światłem naturalnym i łatwość utrzymania w doskonałej czystości.

 

Drzwi szklane produkujemy dla Państwa w kilku różnych wariantach. Jako drzwi jedno skrzydłowe, dwu skrzydłowe, ale również harmonijkowe – składane. Możliwość zaprojektowania i wykonania drzwi szklanych na dowolny wymiar, pozwala zastosować je w każdym rodzaju pomieszczeń, bez względu na wielkość, kształt i przeznaczenie. Aby zachować najwyższy stopień estetyki, do drzwi szklanych naszej produkcji, oferujemy bogatą gamę okuć i akcesoriów. Nowoczesne, stalowe zamki, klamki, uchwyty oraz zawiasy, dopełnią całości eleganckiego wyglądu, usprawniając codzienne korzystanie z takich drzwi. Możliwość zastosowania jednego z wielu wariantów szkła, pozwala nadać drzwiom jeszcze więcej indywidualizmu i dopasować je do wystroju wnętrz, zapewniając najwyższą jakość produkcji.

 

Kiedy myślimy o prawidłowej aranżacji wnętrza musimy pamiętać, że najważniejszą kwestią powinna być dobra dostępność światła dziennego. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi szklane, które idealnie pasują do nowoczesnych i przestronnych wnętrz. Nad zaletami drzwi szklanych można by rozprawiać godzinami jednak trzy główne zalety to:

  • bezpieczeństwo – Drzwi są wykonane ze szkła hartowanego
  • rozświetlenie pomieszczenia – dostęp światła przez drzwi
  • Wygląd – Drzwi szklane prezentują się idealnie w każdym pomieszczeniu

 

 

 

Montowane przez nas  Drzwi szklane są wykonane z bezpiecznego i hartowanego szkła, które odporne jest na bardzo duży nacisk. Szkło wytrzymuje nawet 3,0 kn/m2, a nawet jeśli zostanie zbite rozsypuje się na małe kawałki które nie zagrażają nikomu w pobliżu. Do montażu drzwi szklanych używamy tylko i wyłącznie okuć renomowanych i sprawdzonych firm takich jak m.in Q-railing. Dzięki czemu nasze drzwi szklane są niezawodne, a przede wszystkim dopasowane do potrzeb klienta.

Dodatkowo, na życzenie klienta możemy wykonać drzwi szklane w dowolnie wybranym wariancie kolorystycznym. Do wyboru klienta pozostaje tylko sposób barwienia (barwienie w masie, oklejanie lub piaskowanie). Umieszczenie dowolnej grafiki lub napisu na drzwiach również nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Zapraszamy do kontaktu