Drzwi szklane przesuwne

Oszczędność miejsca, łatwe użytkowanie i nowe możliwości aranżowania wnętrz. To podstawowe zalety stosowania przesuwnych drzwi szklanych. Stanowią one idealne rozwiązanie do rozdzielenia pomieszczeń pełniących różne funkcje, zarówno w domu, jak i biurze. Przesuwne drzwi szklane potrzebują minimalną ilość miejsca do ich otwarcia, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach. Zamawiając takie drzwi w naszej firmie, możemy je dla Państwa wykonać na dowolny wymiar, przy zastosowaniu jednego z wielu gatunków szkła – transparentnego, kolorowego, dymionego, jednostronnie przejrzystego i wielu innych.

 

Drzwi szklane przesuwne wykonujemy na wymiar, samodzielnie przygotowując ich projekt, w oparciu o przeprowadzone pomiary. Daje to pewność, że gotowy produkt będzie bezbłędnie pasować do Państwa pomieszczeń, a sam montaż odbędzie się szybki i bez komplikacji. Drzwi przesuwne ze szkła, coraz częściej zastępują tradycyjne, uchylne drzwi drewniane. Powodem jest zarówno ich nowoczesny wygląd, trwałość, estetyką, ale również bardzo duża łatwość utrzymania czystości. Szkło użyte do produkcji, może być szybko czyszczone przy pomocy tradycyjnych środków od mycia szyb. Drzwi szklane nie wymagają konserwacji, a materiał użyty do ich produkcji jest specjalnie wzmacniany, zapewniając dużą wytrzymałość na uszkodzenie mechaniczne i bezpieczeństwo użytkowania. Nie można również pominąć ważnego faktu, że drzwi szklane przesuwne nie zabierają cennej przestrzeni, potrzebnej na ich pełne otwarcie. W zależności od projektu, mogą nasuwać się na ścianę lub chować w wykonanej w niej wnęce.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi szklane przesuwne. Drzwi idealnie pasują do każdego rodzaju pomieszczenia i uświetniają jego wnętrze nadając modernistycznego wyglądu i zapewniając idealny dostęp do światła. Rozświetlenie pomieszczenia jest bardzo ważne ze względu na optyczne powiększenie wnętrza. Drzwi szklane bardzo dobrze się do tego nadają i sprawiają, ze wnętrze jest bardziej „radosne”. Kolejną zaletą jest ich wytrzymałość i niezawodność. Szklane drzwi montujemy tylko i wyłącznie na bazie najbardziej niezawodnych elementów stalowych oraz szkła hartowanego. Hartowana tafla szkła jest bardzo wytrzymała i wytrzymuje ogromny nacisk. Jednak w przypadku gdy zostanie mocno uderzona, bezpiecznie rozpada się na dużą ilość małych elementów, które nie zagrażają nikomu.

 

 

 

Montażem drzwi szklanych przesuwnych zajmujemy się  począwszy od pomiarów, przez właściwy montaż, aż do oddania Państwu gotowego produktu. Drzwi szklane montujemy w wielu wariantach. Mocowania mozemy zamontować do ściany powyżej wejścia, do sufitu, lub do osobnej ściany szklanej, którą również możemy dla Państwa wykonać. Mocowania użyte do montażu wykonane są z aluminium lub stali nierdzewnej, które zapewniają trwałość na lata.

Zapraszamy do kontaktu