Kabiny prysznicowe na wymiar

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w Państwa mieszkaniu. Projektując ją, warto zadbać o wybór najwyższej jakości materiałów i akcesoriów. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar, zapewniają nie tylko piękny, luksusowy wygląd, ale stanowią trwałą i bezpieczną alternatywę dla gotowych kabin. Do produkcji naszych autorskich projektów kabin, wykorzystujemy najwyższej jakości gatunki bezpiecznego szkła. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i licznych fakturach, pozwalają stworzyć kabinę, która będzie odzwierciedlała wszystkie Państwa oczekiwania.

Dlaczego kabiny prysznicowe na wymiar cieszą się tak dużą popularnością i dlaczego warto zamówić je u nas? Przede wszystkim pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń w łazience, zapewniając maksymalną wygodę podczas korzystania z niej. Nowoczesne formy kabin prysznicowych, mogą się bardzo różnić od swoich tradycyjnych poprzedników. Brak drzwi, szklane ścianki, a do tego szczelny i niezawodny montaż, gwarantujący łatwe utrzymanie czystości oraz bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Wybierając kabiny prysznicowe na wymiar, mogą je Państwo łatwo dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu stanowią ciekawą propozycję nie tylko do mieszkań i domów, ale również hoteli, szpitali czy ośrodków sportowych. Antybakteryjna powierzchnia szklanych ścian, umożliwia utrzymanie najwyższej higieny przy minimalnym wysiłku. Nasi projektanci z przyjemnością zaprojektują dla Państwa kabinę prysznicową na wymiar, a własny zespół techników, zadba o jej szybkie i sprawne zainstalowanie.

Firma Power Glass wykonuje kabiny prysznicowe na wymiar, które nie posiadają standardowych wymiarów. Nie ma dla nas zlecenia którego nie potrafilibyśmy wykonać. Jeśli mają Państwo dość tanich plastykowych  kabin prysznicowych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy kabiny prysznicowe, w każdej możliwej wariacji i rozmiarze, nie stanowią dla nas problemu także kabiny, przy skośnej ścianie lub przy ścianach o nietypowych kształtach.

Żywotność naszych kabin prysznicowych wielokrotnie przewyższa tańsze zmienniki z hipermarketów. Zastosowanie okuć wiodących firm gwarantuje niezawodność oraz trwałość całej konstrukcji. Elementy z których wykonane są nasze kabiny prysznicowe to laminowane szkło zapewniające bezpieczeństwo oraz stal nierdzewna, która nie rdzewieje, zapewniając wspaniały wygląd przez lata.

 

 

 

Tak jak widać na obrazkach nasze realizację są bardzo dobrze wykonane i idealnie pasują do każdego rodzaju łazienki. Jesteśmy przekonani, że kabiny prysznicowe uświetnią każde pomieszczenie

Mamy nadzieję, że przekonała Państwa nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu!